Služby

Chceme Vám vyjít maximálně vstříc, proto k ubytování nabízíme další služby.

Tato chata má vlastního lyžařského instruktora

Po dohodě je možné využít instruktora lyžování, který je schopen naučit lyžovat jak děti, tak dospělé. S ohledem na vytíženost instruktora projevte svůj zájem včas, nejlépe e-mailem (viz kontakty). Službu je možné využít převážně o víkendech  a je zpoplatněna. Za 1 hodinu zaplatíte 398 Kč. 

Tato chata má vlastní instruktorku snowboardu

Po dohodě je možné využít instruktorku snowboardu, která je schopna naučit ovládat snowboard jak děti, tak dospělé. S ohledem na vytíženost instruktorky projevte svůj zájem včas, nejlépe e-mailem (viz kontakty). Službu je možné využít převážně o víkendech  a je zpoplatněna. Za 1 hodinu zaplatíte 398 Kč. 

Tato chata má vlastního horského průvodce

Po dohodě je možné využít průvodce, který s Vámi absolvuje vybranou trasu a poskytne Vám informace o místních zajímavostech.   S ohledem na vytíženost průvodce projevte svůj zájem včas, nejlépe e-mailem (viz kontakty).Službu je možné využít převážně o víkendech a  je zpoplatněna. Za 1 hodinu zaplatíte 238 Kč. 

Doporučení k lyžařským, turistickým a cyklistickým trasám

Známe každý kout našeho krásného okolí, proto si můžeme dovolit poradit Vám s výběrem cyklistických a lyžařských tras tak, aby jste nepřecenili své síly a zároveň viděli to nejkrásnější, co místní příroda skýtá. Poradenství je poskytováno zcela zdarma. 

Zajištění nákupu

Chápeme, že zajištění a transport potravin z bydliště do apartmánu může být nekomfortním prvkem Vašeho pobytu, proto nabízíme zajištění této nepopulární aktivity, pokud nám po potvrzené rezervaci napíšete do e-mailu seznam nákupu. Vyúčtování nákupu, včetně poplatku za službu ve výši 339 Kč, bude provedeno individuálně, po dohodě.

Doporučení ke stravování

Penzion nenabízí službu stravování, nicméně v blízkém okolí je několik možností, kde se dobře najíte a napojíte.  O těchto možnostech Vám rádi povíme.

Wifi, TV

Ubytovaní hosté mohou využít bezplatného připojení k internetu. Každý z apartmánů je vybaven jedním televizorem. Televizor je součástí také společenské místnosti.

Úklid

Máme za to, že úklid náleží k provozu ubytovacího zařízení, proto za tuto službu neúčtujeme žádné zvláštní poplatky, stejně jako za odběr energií. Pro případy abnormálního znečištění či poškození apartmánu, jeho součástí, případně společných prostor, je stanovena vratná kauce, viz Ceník ubytování.

Parkování

Parkování je možné v blízkosti Horské chaty Hugo, přičemž je na vozidlo dobře vidět.

Domácí mazlíčci

Víme, že jsou často součástí rodiny, proto pokud se Vaši mazlíčci vejdou do ubytovacích prostor, nemáme proti jejich pobytu námitek. Předpokládáme však, že majitelé zajistí slušné chování svých miláčků a dohlédnou na to, aby ostatní ubytovaní hosté nebyli přítomností zvířátek rušeni. Požadavek na ubytování domácího mazlíčka uveďte prosím do poznámek rezervačního formuláře. Za tuto službu účtujeme 100 Kč/ noc.

Děti

Pokud jsou Vaše ratolesti ještě malé, jistě přijde vhod zapůjčení dětské postýlky a jídelní židličky. Tato služba je poskytována zdarma. Ubytovací zařízení je vybaveno dětskými knížkami, hrami a hračkami, a to jak na hru v interiéru, tak pro řádění venku. K tomu je vhodný zejména rozsáhlý rovný pozemek, který k penzionu náleží.

Venkovní krb a posezení

Po dohodě je možné využít venkovní krb ke grilování. Adekvátně k počtu osob a délce pobytu obdržíte dříví na zátop. V případě překročení přiděleného množství dřeva, je možné obdržet další, to je však již zpoplatněno.